درباره ما

درباره ما

درباره تیم VX

گروه VX با شروع پروژه تحقیقاتی برروی الگوریتم های High Frequency Trading (HFT) و Quantitative Analysis (QA) براساس رفتار قیمت و الگوهای مدل های ریاضی که در اینگونه الگوریتم ها به کار میرود, مارکت را مورد بررسی قرار میدهد.

با تفکیک مباحث متفاوتی که توسط High Frequency ها به کار میرود و پیاده سازی آن برروی چارت, مطالب مِتد HER شکل گرفت.

مباحثی که در الگوریتم های HFT براساس حرکات قیمت در مارکت دربرگرفته میشود, ساختار مارکت, محدوده های چرخش قیمت و سشن های معاملاتی میباشد که با مکانیزم مدل های اتخاذ شده, هماهنگی بین مسائل مرتبط با قیمت و رفتار و واکنش مارکت به وجود می آید.

مِتد HER با در نظر گرفتن تمامی جوانب مارکت از دیدگاه High Frequency ها, سعی در ارتقاء سیستم های معاملاتی برای یک معامله گر Manual را دارد.

HER سعی دارد حفره های معامله گری و ابهامات حرکات غیر قابل پیش بینی را پوشش دهد و با دلایل معتبرِ اتخاذ شده سعی در ترمیم دیدگاه معامله گر دارد.

این مِتد به دلیل حساسیتِ HFT ها برروی تغییرِ روند های اصلی پیش بینی شده توسط Quant ها, قابلیت تمایز بین روندهای اصلی و روندهایی که براساس کمبودِ بودجه اتفاق میفتد را دارد, بنابراین یکی از معضلاتِ معامله گرانی که از لحاظ روانشناسی, تلاش برای تشخیص حرکاتِ اصلی و معامله برروی منشاء حرکات را دارند. مرتفع میکند و در قدم بعدی باعث بهبود معاملاتِ خلاف روند میشود.

پروژه گروه VX در قالب سبک Harmonic Equilibrium Routing یا به اختصار HER , در ابتدا توسط الیزابت نرسسیان در زمینه Low Frequency Trading و High Frequency Trading آغاز شد و توسط ایثن کوپر و ماکسیم لیتوین با همپوشانی مطالب در خصوصِ رفتارِ قیمت و واکنش معامله گرانِ متفاوت به موقعیت های گوناگون و هم چنین بررسی هماهنگی موجود در High Frequency و Quantitative ها, ارتقا یافت.

دریافت پشتیبانی از تیم VX

برای دریافت پشتیبانی با استفاده از راه های ارتباطی ذکر شده اقدام نمایید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 4 دقیقه است