شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

قوانین دوره به شرح ذیل می باشد:

– برگزارکننده متعهد به آموزش سرفصل های ارائه شده بوده و پس از آن، به مدت 2 ماه متعهد به رفع اشکال شرکت کننده می باشد.

– شرکت کننده به قوانین کپی رایت پایبند بوده و حق انتشار مطالب دوره را نخواهد داشت.

– شرکت کننده به مدت  7 روز پس از آغاز دوره حق انصراف از دوره را دارا می باشد و هزینه دوره پس از کسر 10 درصد  از مبلغ کامل شهریه دوره، به عنوان خسارت به ایشان عودت داده می شود. پس از این مدت، شرکت کننده حق انصراف از دوره رو از خود سلب نموده و هزینه دوره عودت داده نمی شود.

-لازم به ذکر است در مدت 7 روز اول ثبت نام ،شرکت کننده صرفا به بخشی از ویدئو ها ( تا پایان جلسه ششم از فصل اول ) برای بررسی نحوه تدریس و ارائه مطالب از سمت مدرس، دسترسی خواهد داشت و بعد از مدت ذکر شده، این دسترسی به صورت نامحدود و به مدت 2 سال خواهد بود.

– نحوه ارائه آموزش ها به صورت ویدئو های ضبط شده به زبان فارسی در نرم افزار spot player خواهد بود. ویدئو ها در سرور سایت اسپات پلیر بارگزاری خواهند شد و شرکت کننده صرفا در خود نرم افزار به صورت آنلاین یا به صورت آفلاین (مدت دار) در نرم افزار اسپات پلیر، توانایی مشاهده دوره را خواهد داشت.

– منتورینگ و یا رفع اشکال در سایت به صورت جداگانه  برای هر فرد انجام خواهد شد به این شکل که دانشجو پس از مشاهده ویدئو ها سوال خود را در قالب ارائه تصویر و یا تصاویر چارت تمرینی خود به همراه متن در فضای معین شده مطرح می کند.

-دانشجو میتواند با عضویت در انجمن دوره آموزشی متد HER به منظور طرح سوال و همفکری با دانشجویان دیگر اقدام به ایجاد تاپیک مشخص برای به اشتراک گذاشتن مطلب و یا مطالب مرتبط با دوره اقدام کند

-در صورت عدم تعهد شرکت کننده نسبت به هر کدام از مفاد قرارداد، اعم از:

  • انتشار مطالب دوره و در دسترس قرار دادن آنها به دیگر افراد و همچنین آموزش مطالب دوره چه به صورت متن، صوت ،فایل و ویدئو
  • هرگونه اهانت و تشویش اذهان دیگران چه در محیط آموزشی و فضا های مربوطه از قبیل انجمن تخصصی آکادمی HER و خارج از آن
  • ارائه هرگونه مطالب نا متعارف خارج از حیطه دوره آموزشی متد HER
  • ایجاد و یا شرکت در هرگونه فضایی خارج از فضای مد نظر اکادمی

حق حذف شرکت کننده از دوره برای برگزارکننده محفوظ بوده و هزینه دوره عودت داده نمی شود.

-درصورتی که حوادث غیر مترقبه و خارج از حیطه اقتدار و اختیار بر برگزار کننده حاکم گردد و موجب بروز  هرگونه تاخیر در اجرای مفاد قرار داد شود تا زمان رفع شرایط فوق ، قرار داد به حالت تعلیق درآمده و مسئولیتی از این جهت متوجه طرف مدرس و آکادمی HER نخواهد بود.

– حق سلب مسئولیت نسبت به سود/زیان احتمالی شرکت کننده در بازارهای مالی برای برگزارکننده محفوظ می باشد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 4 دقیقه است